ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara kişisel gelişim kursları görüntüleniyor. (4 kişisel gelişim kursu kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi
  •  
|

 

SAYFA ONAYI : 5.01.2017
Görüntülenme : 6936

Cebeci Mah. Cemal Gürsel Cad. Tanyeli Sok. No: 10 / A Çankaya / Ankara

03123197414

05378749004

http://www.garantilihizliokuma.com

http://farkyaratanlar.net/

moc.amukoilzihilitnarag @ ofni

 

Bu kişisel gelişim kursu bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (3.238.190.82) ile birlikte kayıt edilecektir.

 

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Hakkında

21. Yüzyılın getirdiği hızlı değişimi takip edebilecek, değişime yön verebilecek bir nesil yetiştirmek için var olan, Türkiye'ye öncülük edecek bir eğitim kurumuyuz. Amacımız daha önceki okuma süresine kıyas ile kişilerin çabukluk kavrama ve belleme yeteneklerini geliştirerek dakikada okudukları kelime sayısını ve anlama düzeylerini artırarak daha pratik ve daha çok okuyan hızlı okuyan ve her şeyden önemlisi ANLAYARAK HIZLI OKUYAN bir nesil yetiştirmektir.

Ülkemiz eğitim sistemine göre ilköğretimden üniversiteye kadar TEOG LYS YGS KPSS ALES DGS gibi sınavlarda zaman ile yarışan her öğrencimize zamandan kazanmayı amaç edinirken aynı zamanda okuma hızını iki katına, dört katına çıkardığında artakalan zaman ile sorularını daha fazla inceleme imkanı sunmaktan kurum olarak gurur duyuyoruz...

En önemlisi de Türkiye'de bir ilk olan Online Hızlı Okuma sistemini başlatarak evden iş yerinden, şehir dışından, yurt dışından aynı antrenmanları uzman kadromuzun yönetimi ile gerçekleştirerek Ankara' da Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminde önemli bir marka haline dönüşmekten müteşekkiriz.

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Hizmet Özellikleri

Bilgiyi en önemli değer olarak gören ve benimseyen Fark Yaratanlar Butik Eğitim Kurumu, sevgi ve saygı ilkelerine bağlı kalarak öğrencinin içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren, bilgi ve donanım olarak eksiksiz bir şekilde hayat boyu öğrenmeye devam eden eğitim ve öğretim alanında örnek ve tercih edilen bir butik eğitim kurumu olmayı hedeflemiştir.

Fark Yaratanlar Butik Eğitim Kurumu olarak mevcut değerlerimize bağlı kalarak, bireysel istek ve farklılıkları göz önünde bulunduran eğitim öğretim metodu, alanından mezun uzman akademik kadrosu ile başarılı, idealist,kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, sosyal, öz güveni yüksek, sorumluluklarını bilen, araştırma,sorgulama becerisi yüksek, eleştirel bakış açısı getirebilen, eğitim teknolojilerini etkili bir şekilde kullanabilen ve etkili iletişim becerilerine sahip olan ve bu yeteneklerini diğer bireylere aktarabilen, bilgi, beceri donanıma sahip olan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Fotoğraf Galerisi

  • Ankara Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi
  • Ankara Cebeci Mah. Cemal Gürsel Cad. Tanyeli Sok. No: 10 / A  Çankaya

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Kampanya ve Fırsatlar

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi fırsat ve kampanyaları için telefonla aramanız gerekmektedir. Yayınlanan güncel bir fırsatı bulunmamaktadır.

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Ulaşım bilgileri

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi kişisel gelişim kursu, Ankara şehrinin Cebeci semtinde hizmet vermektedir.

Cebeci Mah. Cemal Gürsel Cad. Tanyeli Sok. No: 10 / A Çankaya / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03123197414 veya 05378749004 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz...

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Kategorileri

Hızlı okuma eğitimi Kişisel gelişim Çeviri ve tercüme hi Hizmet sektörü

Fark Yaratanlar Eğitim Merkezi Tag Bulutu

Cebeci Hızlı okuma eğitimi kursları Cebeci Hızlı okuma eğitimi firmaları Cebeci Kişisel gelişim kursları Cebeci Kişisel gelişim firmaları Cebeci Çeviri ve tercüme kursları Cebeci Çeviri ve tercüme firmaları Cebeci hi kursları Cebeci hi firmaları Cebeci Hizmet sektörü kursları Cebeci Hizmet sektörü firmaları

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve kişisel gelişim firmalarının tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. Alanında uzman kişilere danışmadan sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

kendinikesfet.com © 2020

kendinikesfet.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds